rainbo

Profesionálna autokozmetika pre ručné autoumyvárne a špecializované prevádzky

 

profesionálna autokozmetika

Cieľom autokozmetiky značky Rainbo je ponúknuť zákazníkom kvalitné produkty, ktoré sú funkčné a osvedčené nielen na Slovenskom trhu. Autokozmetiku značky Rainbo sme začali vyvíjať v roku 2011 a bola dlhodobo testovaná našimi partnermi priamo z profesionálneho prostredia ručného umývania a čistenia vozidiel. Postupnou iteráciou výrobného procesu sme získali široké portfólio profesionálnych produktov, ktoré dokážu svojou kvalitou konkurovať popredným výrobcom autokozmetiky z celého sveta. V roku 2018 boli naše produkty uvedené na Slovenský trh pričom si okamžite našli svojich zákazníkov v oblasti profesionálnej starostlivosti o vozidlá. Svetovým výrobcom autokozmetiky dokáže značka Rainbo konkurovať nie len vysokou kvalitou, ale aj priaznivými cenami, ktoré sú zaujímavé rovnako pre našich predajcov, ako aj pre konečných spotrebiteľov.
Naše produkty sú vyrábané priamo na Slovenku a preto z našej strany nevzniká problém so skladovými zásobami ani s priamou distribúciou k našim odberateľom . Naviac Vám vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z prostredia čistenia vozidiel a vývoja autokozmetiky ponúkame odbornú pomoc a poradenstvo pri výbere tých najvhodnejších produktov.

veľkoobchodná spolupráca vo viacerých krajinách európy

Spoločnosť Imperial Company s.r.o. je jediným vlastníkom profesionálnej rady autokozmetiky značky Rainbo. Neustále sa snažíme našu značku rozširovať a preto stále hľadáme nových veľkoobchodných predajcov, ktorí hľadajú zaujímavú obchodnú príležitosť a mali by záujem s nami nadviazať úzku spoluprácu.
Za najväčšiu výhodu z pohľadu našich partnerov považujeme záruku exkluzivity v ich regióne a preto sa nestretnú s konkurenciou alebo s dumpingovými cenami. Okrem toho poskytujeme kompletnú podporu a poradenstvo počas celej doby našej spolupráce.
Okrem online podpory zabezpečujeme aj vybavenie propagačnými materiálmi vo forme katalógov a vzoriek. Dôkladne si našich partnerov vyberáme a spolupracujeme iba so spoločnosťami, ktoré podľa nás dokážu nadviazať na našu prácu a budú spolu s nami pokračovať v budovaní dobrého mena značky Rainbo.

V prípade záujmu o ďalšie informácie ohľadne veľkoobchodnej spolupráci nás prosím kontaktujte.

KARIÉRA v imperiali 

Sledujte otvorené pracovné pozície a ak Vás nejaká zaujme, pošlite nám Váš životopis. Naše personálne oddelenie Vás bude kontaktovať do 24 hodín.